Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 03.06.2024 - 17:48


Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
eXplorer
Post subject: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 01.02.2004 - 12:24 #5773
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Zaujimalo by ma ako a cim izolujete konektor na sektorovke antene, pretoze ten konektor N/F nie je mozne nijak rozumne zaizolovat tak aby do neho okolo zavitu zhora nenatieklo kedze konci priamo v antene.

A potom je izolacia zospodu konektoru skor naskodu kedze voda ktora tam zhora natecie nemoze vytiect ...

Da sa pouzit silikon a poriadne ten konektor "zaliat" alebo tam mam radsej dat samovulkanizacnu pasku, pripadne davat tam vobec izolaciu ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kenny
Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 08.02.2004 - 09:37 #5850
Basic


Joined: Mar 18, 2003
Posts: 160

Ja pouzivam zmrstovacie buzirky priemer 23mm ktote sa stiahnu telpom na 11 mm ! Mr. Green
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 08.02.2004 - 10:40 #5854
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
ja to olepim vulkanpaskou a izolacnou paskou cele vcetne spodnej casti anteny, cim docielim plynuly prechod medzi antenou a izolaciou a zatial som nemal problem s tym zeby mi to zatieklo...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
bob
Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 08.02.2004 - 14:12 #5855
Basic


Joined: Máj 25, 2003
Posts: 264

Ja davam zmrstovaciu buzirku ako kenny ale pred tim nez ju nasuniem vystriekam Very Happy konektor kontoxom alebo silikonovym olejom ktory odpudzuje vodu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 09.02.2004 - 03:06 #5860
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Ja pouzivam vulkanizacnu pasku spolu s obycajnou gumennou izolacnou paskou.. po zaizolovani konektoru este zasilikonujem podozrive cesticky, kadial by sa mohla dostat voda..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kenny
18 Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 12.02.2004 - 21:48 #5938
Basic


Joined: Mar 18, 2003
Posts: 160

A este ma napadla jedna vec ! Dat to cele pod strechu .
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
goose
Post subject: RE: Ako a cim izolovat konektor na sektorovke ?  PostPosted: 12.02.2004 - 23:35 #5957
Ucen


Joined: Nov 04, 2003
Posts: 544

kenny: do vtacej budky :O)).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)