Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 02:41


outdoor box s antenou na 2,4Ghz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
JOFO
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 08.08.2010 - 15:58 #84057
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

mam jeden takyto box na sieti a nie su zatial ziadne problemy...
a k StationBoxom: pokial dobre vidim, tak napr vo wificentre ich maju vsetky skladom...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
dusky1
Post subject: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 08.08.2010 - 16:00 #84058
Basic


Joined: Máj 17, 2005
Posts: 231
Location: BA
lukas-svk wrote: ›Zdar viete neikto poradit outdoor box s integrovanou antenou zohnatelny v ba ? Ta antena nemusi byt velmi smerova , je to na skenovanie wifi sieti , do toho boxu by som rad umiestnil mk 511.

Zatial som narazil na 2,4 stationbox ktory zialnikde nemaju skladom - dodanie za nejaky cas.
L.


tu to mas skladom v BA:

http://www.wificentrum.sk/stationbox-2-4-ghz-12-db-antenna_d743.html
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 08.08.2010 - 22:14 #84069
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
lukas-svk antenaboxov mam nasadenych na siety niekolko desiatok , ale iba 5 GHz verzie a absolutna spokojnost.
montujem do toho wisp ,a lebo mk . dokonca mam spraveny jeden prepoj 600 m mk 411AH s R52N a ide mi to nieco malo cez 100 Mbit
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 09.08.2010 - 20:12 #84077
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

mne sa an antenaboxe nevidi sposob skladania. ked je v tom napevno ethernet kabel, a mam to v pripade potreby servisu rozobrat niekde na sikmej streche, radsej to cele odhodim a dam tam loco. uz len nestratit tych 6 ci kolko skrutiek, a potom ked ich povolis, tak jak sa to rozpadne na hromadu casti... z pohladu servisu na streche je antenabox imho katastrofa.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 09.08.2010 - 20:56 #84078
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

to je svata pravda... antenabox je katastrofa... vzal som ich len 5 ale ked som ich zacal skladat tak som hned vedel ze viac ich uz nekupim... fakt si neviem dost dobre predstavit servis... tych 6 skrutiek je dost problem naskrutkovat v normalnej polohe nie to este niekde na streche...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Thomas
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 09.08.2010 - 23:40 #84083
Majster


Joined: Okt 31, 2006
Posts: 2062
Location: TT
ano , ak to musis srobovat rucne tak je to fakt blbost , ale vyriesil som to uplne jednoducho kupil som elektricky srobovak na 4 tuzkove baterky za 7 eury, takze je dostatocne maly na to aby si ho pichol do vacku a zobral na strechu a potom to ide aj samo , co sa tika servisov , tak po par instalaciach toho boxu si vytvorite postup a nieje to take strasne.
minule som menil polarizaciu na jednom stoziary , polmetra vykyvy do kazdej strany , za par minut bol box preskladany.
podla mna je cely problem v tom ze ste vsetci pri nanostationoch zlenively Smile
kua pred par rokmi ked ste si museli poskladat antenu , upravit scamecku , vyrobit poecko sa nikto nestazoval , teraz by ste chceli aby ten box mal ruky a nohy aby sa namontoval sam
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
gyro
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 10.08.2010 - 07:30 #84085
Majster


Joined: Okt 22, 2003
Posts: 3321
Location: Banská Bystrica - Rudlová
Thomas wrote: ›ano , ak to musis srobovat rucne tak je to fakt blbost , ale vyriesil som to uplne jednoducho kupil som elektricky srobovak na 4 tuzkove baterky za 7 eury, takze je dostatocne maly na to aby si ho pichol do vacku a zobral na strechu a potom to ide aj samo , co sa tika servisov , tak po par instalaciach toho boxu si vytvorite postup a nieje to take strasne.
minule som menil polarizaciu na jednom stoziary , polmetra vykyvy do kazdej strany , za par minut bol box preskladany.
podla mna je cely problem v tom ze ste vsetci pri nanostationoch zlenively Smile
kua pred par rokmi ked ste si museli poskladat antenu , upravit scamecku , vyrobit poecko sa nikto nestazoval , teraz by ste chceli aby ten box mal ruky a nohy aby sa namontoval sam


My sme sa stazovali a ked prisli Nana hovorili sme si kde sme uz mohli byt keby ich vyrabali o par rokov skorej Smile
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 10.08.2010 - 08:45 #84089
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

Thomas wrote: ›ano , ak to musis srobovat rucne tak je to fakt blbost , ale vyriesil som to uplne jednoducho kupil som elektricky srobovak na 4 tuzkove baterky za 7 eury, takze je dostatocne maly na to aby si ho pichol do vacku a zobral na strechu a potom to ide aj samo , co sa tika servisov , tak po par instalaciach toho boxu si vytvorite postup a nieje to take strasne.
minule som menil polarizaciu na jednom stoziary , polmetra vykyvy do kazdej strany , za par minut bol box preskladany.
podla mna je cely problem v tom ze ste vsetci pri nanostationoch zlenively Smile
kua pred par rokmi ked ste si museli poskladat antenu , upravit scamecku , vyrobit poecko sa nikto nestazoval , teraz by ste chceli aby ten box mal ruky a nohy aby sa namontoval sam

to je pravda, no ja nemam problem vymenit nieco... ale ten sposob sa mi vobec nepaci... napr v scame krabici alebo v gentleboxe sa ovela lahsie vymeni doska ako v antenaboxe...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pixall
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 10.08.2010 - 14:03 #84092
Majster


Joined: Okt 21, 2003
Posts: 4247

Thomas wrote: ›ano , ak to musis srobovat rucne tak je to fakt blbost , ale vyriesil som to uplne jednoducho kupil som elektricky srobovak na 4 tuzkove baterky za 7 eury, takze je dostatocne maly na to aby si ho pichol do vacku a zobral na strechu a potom to ide aj samo , co sa tika servisov , tak po par instalaciach toho boxu si vytvorite postup a nieje to take strasne.
minule som menil polarizaciu na jednom stoziary , polmetra vykyvy do kazdej strany , za par minut bol box preskladany.
podla mna je cely problem v tom ze ste vsetci pri nanostationoch zlenively Smile
kua pred par rokmi ked ste si museli poskladat antenu , upravit scamecku , vyrobit poecko sa nikto nestazoval , teraz by ste chceli aby ten box mal ruky a nohy aby sa namontoval sam


to vies, nova doba... my sme tie scame a poecka vyrabali preto, lebo to bola doba pred objavenim cenovo pristupnych rieseni ktore by nas tychto amatercin zbavili. ked si mam teraz rozmysliet ci budem najprv pol hodinu nieco skladat v dielni, a potom sa kvoli zmene polarizacie trepat k zakaznikovi na strechu a kupovat si srubovak za 7 eura a za par minut mam zmenenu polarizaciu (plus hodina cesty k zakaznikovi)... na hardwari usetrim 5 euro a na robote zaplatim naviac 20 euro... kde je logika..
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
421
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 11.08.2010 - 06:15 #84099
Majster


Joined: Jún 12, 2005
Posts: 2739
Location: zilina
joj pixall mi uz sme veterani....to ti uz nikto neuveri
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
JOFO
Post subject: RE: outdoor box s antenou na 2,4Ghz  PostPosted: 11.08.2010 - 09:52 #84104
Majster


Joined: Jan 08, 2006
Posts: 2584

coby nie... ja som zo zaciatku tiez vsetko poctivo skladal do SCAME boxov, rozoberal a bastlil PoEcka k tomu... na zaciatku dna som najprv stravil cca hodinku v dielni a skladal 3-4 klientske pripojky tak aby bolo co najmenej roboty u klienta... ked prisli ubnt s nanom bolo to jak blesk z jasneho neba.. zrazu sa cas na montaz pripojky rapidne skratil Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)