Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 01:11


STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
kazo
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 17:19 #19247
Basic


Joined: Máj 03, 2005
Posts: 4

PROSIM VAS LUDIA O ZASLANIE NAVODU ALEBO ODKAZU NA VYROBU
VSESMEROVEJ ANTENY DIK
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 17:49 #19248
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
uvedomujes si, ze taku antenu musis dat otestovat do skusobne a potom ta vide nasobne drahsie ako ked si ich kupis hoci aj 5 originalnych?

alebo planujes nedodrziavat legislativu u nas platnu?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Dikobraz
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 18:48 #19254
Guru


Joined: Okt 30, 2003
Posts: 1130
Location: Velke Kapusany
To jmi: Neviem preco neodpovedas k veci. Je to jeho vec. Mozno, ze tym chce experimentovat v labaku.

Skus pozriet na www.simandl.cz
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
mindo
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 18:52 #19255
Basic


Joined: Jan 19, 2004
Posts: 1

tu http://strizkov.wz.cz/sterbinovka/ najdes navod na vyrobu strbinovej vsesmerovky-sektorovky
podla tohto navodu som jednu zbastlil a funguje ako ma Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: Re: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 20:19 #19256
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
Dikobraz wrote: ›To jmi: Neviem preco neodpovedas k veci. Je to jeho vec. Mozno, ze tym chce experimentovat v labaku.

Skus pozriet na www.simandl.cz


lebo som uz zazil par super nepouzitelne spravenych a rusiacich doma robenych anten a teda mienim proti tomu bojovat miesto podporovania
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 21:07 #19258
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

a ako sa prejavovalo to rusenie?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 22:30 #19259
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
jmi: u nas sme tiez pouzivali kadejake podomacky zbuchane antenky, ale rusenie od profi anten Laughing bolo tak velke ze sme vsetky "zbuchaniny" nakoniec povymienali za CSATky Razz
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 03.05.2005 - 22:49 #19260
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

mal som minuly tyzden navstevu z TU z Bystrice, zaujimali sa o papiere, nejake prekracovanie vykonu ci certifikacie na anteny nemaju cas riesit, spominali vraj maju dost roboty v tejto oblasti aj doma pod nosom.. Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 04.05.2005 - 05:13 #19261
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
O ake papiere slo ak nie o certifikacie anten a zariadeni ? Question To ich zaujimalo len uctovnictvo a ci nemas viac ako 200 zakaznikov Very Happy ?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 04.05.2005 - 09:40 #19263
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

1. vseobecne podmienky
2. tarifa
3. zmluvy o pripojeni
4. reklamacny poriadok

a pritom som im vysvetloval ze sme vsetci clenovia jednej pravnickej osoby, teda obcianskeho zdruzenia.. nepomohlo, mam to v zapise Sad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: Re: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 04.05.2005 - 14:24 #19272
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
novohrad wrote: ›a ako sa prejavovalo to rusenie?


tak ze ked klient kt. mal taku antenu vysielal, tak sa zvysilo retry+rtt, a vstupol packet loss (retry nestacilo) na znacnu cast klientov toho APcka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: Re: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 04.05.2005 - 14:26 #19273
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
2 novohrad:
viac informacii by to xcelo, lebo som nepochopil, ze co mas v zapise a preco ...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kazo
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 05.05.2005 - 10:41 #19290
Basic


Joined: Máj 03, 2005
Posts: 4

ahojte tak prečítal som si ten návod na výrobu tej antény, ale chcel by som vedieť aký má tá anténa dosah, či jej nebudú vadiť dva činžáky ktoré stoja v ceste a tak, tešil by som sa keby ste mi poslali ešte nejaký návod na výrobu všesmerovky ak nejaký máte, alebo mi dali ešte link na výrobu takejto antény, ďakujem Kazo
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
jmi
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 05.05.2005 - 11:46 #19292
Guru


Joined: Feb 19, 2003
Posts: 1133
Location: blizko Trencina
co to znamena stoja v ceste?
freshnelova zona ti nieco hovori?
v skratke signal sa siri rotacnym elipsoidom istej velkosti (vygoogli si graficku kalkulacku ktora ti ho pekne nakresli a velkost ti povie).
Ak je v tomto telese prekazka, tak to znizuje signal takto:
ak prekazka zakryva polovicu rezu (kolmeho na smer spoja) tejto zony, tak signal budes mat o 3dB nizsi.
Ak prekazka zakryva 75% tak signal bude o 6dB nizsi.
TOto vsak nie je jediny problem. Cast signalu sa od prekazky moze odrazit alebo zlomit a takato dorazit na antenu. Tato cast signalu je slabsia ale co je horsie je, ze je oneskorena a vo vysledku posobi ako rusenie.

inak povedane ak xces robit spoj tak, ze medzi 2ma panelakmi co su 100m daleko vidis 3m medzeru a cez nu xces signal, tak to vobec nevidim ruzovo.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: Re: RE: Re: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 06.05.2005 - 21:01 #19319
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

jmi wrote: ›2 novohrad:
viac informacii by to xcelo, lebo som nepochopil, ze co mas v zapise a preco ...


tieto styri veci mam v zapise, ze nam chybaju a musime ich dorobit do 30 dni s kazdym clenom siete (zdruzenia)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)