Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 00:13


STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
kazo
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 10.05.2005 - 10:39 #19372
Basic


Joined: Máj 03, 2005
Posts: 4

ahojte tak ak niekto mate ešte niaky iný návod na výrobu antény smerovej alebo všesmerovej tak prosím vás napíšte mi sem do fóra adresu alebo kde to nájdem, potreboval by som ešte podrobnejší návod na jej vírobu, vďaka, Kazo
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
novohrad
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 10.05.2005 - 17:43 #19381
Basic


Joined: Júl 13, 2003
Posts: 97

kazo: podla mna nema vyznam ti radit, podla pravopisu si clovek, co si velmi na detaily nepotrpi a to je pri konstrukcii tychto zariadeni nutna podmienka.. okrem toho si zjavne v stadiu, ked si info lahko najdes na webe, ale lenivost ti nedovoli, ozvi sa ked budes mat prvych par prototypov hotovych a budes sa chciet dozvediet o skusenostiach inych a hlavne podelit sa aj o svoje
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kazo
Post subject: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 11.05.2005 - 10:54 #19403
Basic


Joined: Máj 03, 2005
Posts: 4

máš pravdu výroba má byť s tvrdým y, to bol preklep a tiež sa mi veľmi nechcelo hladať na internete kôli lenivosti, vieš ale viac som na internete nenašiel, tak by mi bolo lepšie keby mi to polopatne napísal celý ten návod prípadne aj s fotkami díky Kazo
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Mi
Post subject: RE: STRBINOVá VSESMEROVá ANTENA  PostPosted: 11.05.2005 - 18:28 #19421
Basic


Joined: Mar 08, 2003
Posts: 113
Location: Michalovce
Vyskusal som vyrobit niekolko takych anten, zopar ich bolo vpohode, niektore nesli, velmi tam zalezi na detailoch. Mne stacil na vyrobu www.google.sk a potom som sa uz len hral.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)