Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 00:14


Vyroba klientskych konzol

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Author Message
andreas4all
Post subject: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 27.07.2005 - 18:39 #21509
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

zdravim

idem si dat vyrobit par klientskych konzol na anteny. Material je rura 1 zoll, vo farbe ciernej a bielej (na poziadanie). nacrt je tu http://www.mba.szm.sk/drziak2.jpg . cena priblizne 200sk. pri vacsom mnozstve sa da dojednat cena.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 27.07.2005 - 18:59 #21510
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Nechapem naco chces vyrabat konzoly za 200Sk ked napriklad tu

http://eshop.markpeterson.sk/product_in ... 81def480c1

mas hotovu konzolu z pozinkovaneho kovu (farba leskla Very Happy) za 143 SK s DPH.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 27.07.2005 - 19:08 #21513
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

vydi sa mi to nejake labilne a navise nema to ciapocku navrchu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 27.07.2005 - 19:18 #21515
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
Takychto konzol som namontoval kvanta a nemaju ziadny problem, su pozinkovane takze to nehrdazvie narozdiel od kadejakych "farebnych" ktore treba po roku natriet nanovo. A navyse poskriabaniu od zralokov pri montazi anteny sa nevyhnes takze si myslim ze tie tvoje budu do roka suce do zberu Very Happy

Co sa tyka labilnosti, v case krajnej nudze sa na to da zavesit dokonca 3kg tazka 24dB CSATka. Ciapocku to nema lebo to nehrzdavie a zvnutra rurky je od spodu samozrejme diera ... ak ti chyba ciapocka tak pouzi zatku od sampusu Razz

Ale vsak ak chces nosit drevo do lesa mozes Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 28.07.2005 - 00:45 #21523
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
eXplorer: hmm ale bojim sa ze na bocne namahanie velmi to tvoje nebude Smile v kazdom pripade sa aj to nacrtnute riesenie myslim da kupit v pozinkovanej verzii okolo 250 Sk hotove...
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 28.07.2005 - 10:46 #21524
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

chcel som to dat vyrobit jednej firme, ale nakoniec som ukecal kamarata co by to bol schopny spravit za rozumnejsiu cenu. nejakych 150sk.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 28.07.2005 - 22:10 #21532
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

nasiel som jednu firmu co robi povrchovu upravu kovov plastom. som zvedavi kolko povedia cenu. hladal som aj pozinkovanie, ale ziadna firma to nerobi v mojom okoli.


eXplorer: poskriabat sa da vsetko aj pozinkovane, je to len povrchova uprava, keby chces aj ta ide dole.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 29.07.2005 - 17:38 #21538
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
si wrote: ›eXplorer: hmm ale bojim sa ze na bocne namahanie velmi to tvoje nebude Smile v kazdom pripade sa aj to nacrtnute riesenie myslim da kupit v pozinkovanej verzii okolo 250 Sk hotove...


ta konzola z mark petersonu je urcite na bocny ohyb lepsie na tom ako to prve riesene Smile na bezne antenky typu micro8 a pod uplne staci, na vacsie sita je idealna trojnozka.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 30.07.2005 - 14:17 #21554
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

to krtko:
sorry ale nesuhlasim... nie ze by som s tou co je v eshop.markpeterson.sk mal nejake skusenosti aleeee 4 skrutky su 4 skrutky....(a 2 su 2---a este aj pod sebou... no hroza)---ja by som sa na to nieco vacie veru bal dat.a co sa tyka micro 8... tu mi ani nespomynaj... Evil or Very Mad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 30.07.2005 - 14:18 #21555
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

to krtko:
sorry ale nesuhlasim... nie ze by som s tou co je v eshop.markpeterson.sk mal nejake skusenosti aleeee 4 skrutky su 4 skrutky....(a 2 su 2---a este aj pod sebou... no hroza)---ja by som sa na to nieco vacie veru bal dat.a co sa tyka micro 8... tu mi ani nespomynaj... Evil or Very Mad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 30.07.2005 - 14:18 #21556
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

to krtko:
sorry ale nesuhlasim... nie ze by som s tou co je v (eshop.markpeterson.sk) mal nejake skusenosti aleeee 4 skrutky su 4 skrutky....(a 2 su 2---a este aj pod sebou... no hroza)---ja by som sa na to nieco vacie veru bal dat.a co sa tyka micro 8... tu mi ani nespomynaj... Evil or Very Mad
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 30.07.2005 - 14:18 #21557
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

to krtko:
sorry ale nesuhlasim... nie ze by som s tou co je v (eshop.markpeterson.sk) mal nejake skusenosti aleeee 4 skrutky su 4 skrutky....(a 2 su 2---a este aj pod sebou... no hroza)---ja by som sa na to nieco vacie veru bal dat.a co sa tyka micro 8... tu mi ani nespomynaj...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
krtko
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 30.07.2005 - 21:48 #21567
Basic


Joined: Jan 21, 2004
Posts: 425
Location: Rimavska Sobota
bocny alebo akykolvek ohyb neznamena ako lahko vytrhnes konzolu zo steny, ale ako lahko ohnes samotnu konzolu Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
andreas4all
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 31.07.2005 - 22:05 #21588
Majster


Joined: Dec 09, 2004
Posts: 2539
Location: L.A.
dedinka pri PD

dneska vecer fukol vetrik ....
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Mich(at)l
Post subject: RE: Vyroba klientskych konzol  PostPosted: 31.07.2005 - 22:08 #21589
Basic


Joined: Júl 24, 2004
Posts: 240

sorry za tolko prispevkou ale bol som tu cez zle nakonfigurovany proxac...

a ja nehovorim o vytrhnuti ale uznaj ze ked das 4 sroby a to do stvorca...ze to lepsie drzi ako 2 pod sebou... o tom ma nepresvedcis...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 1 of 2 12 >
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)