Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.06.2024 - 22:11


Poradte antenu

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
si
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Poradte antenu  PostPosted: 30.03.2005 - 17:22 #18217
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
Loki12: keby som vedel, poradim, ale tych AP je v BA uz prilis vela a mnohe sa nedaju rozumne identifikovat...
pokial ti netstumbler hlasil signal na urovni medzi -60 a -70 dBm tak by ti to mohlo chodit aj bez externej anteny, avsak bez toho aby si to skusil to nebudes vediet naisto. Nakoniec, v tom horsom pripade (ktoreho pravdepodobnost vyskytu moze byt tak okolo 10 - 15 %) mozes k tomu co budes mat dokupit aj tu externu antenu; pripadne si zariadenie najskor zapozicaj a potom ak to bude chodit tak ho mozes kupit Smile
zariadenie ked budes pripevnovat by bolo vhodnejsie pripevnit z vonkajsej strany okna a zabalit tak aby nezatieklo; podla mojej skusenosti vie okno spravit aj cez 10 dB na hodnote signalu.

PS: zoznam kopy APciek ktore som nameral aj s miestom a casom mam, ale iformacie o tom komu patria su uz problematickejsie.... Cesta moze byt este aj taka, ze sa cez to AP skusit pripojit a podla adries na nom pouzitych a tych pod ktorymi to ide von sa da dopatrat aspo priblizne ze komu to moze patrit.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Loki12
Post subject: Poradte antenu  PostPosted: 30.03.2005 - 19:52 #18222
Basic


Joined: Apr 30, 2004
Posts: 25
Location: Bratislava
2 si:

si myslim aj ja ze by to stacilo
k tomu pripevneniu - myslis pripevnit PRIAMO na okno? a vlaste urobit z okna reflexnu polochu? alebo staci tesne pri okno - mam taku predstavu ze by som to zavesil na tu bocnu stenu pri okne (sokel okna) a tu malu antenku natocil priamo na AP

vies o niekom kto by takeho nieco vedel na nejaky den dva zapozicat? alebo mi na niekoho dat typ?

dakujem
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
rafa
Post subject: RE: Poradte antenu  PostPosted: 30.03.2005 - 23:14 #18230
Basic


Joined: Dec 01, 2004
Posts: 214
Location: Bratislava
nemusis to dat priamo na okno, len proste na fasadu baraku (aby to nebolo vnutri v byte).
Zapozicat ti viem D-com WX-1590 ked mi das zalohu 50%, kedze ta nepoznam a nedovera je predsalen vyssia Wink Ozvi sa mi mailom.
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zok
Post subject: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Poradte antenu  PostPosted: 31.03.2005 - 00:48 #18236
Basic


Joined: Feb 04, 2005
Posts: 175
Location: Gan
loki12: no taky zoznam sieti by nebol zly Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)