Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 03:10


stela doradus a cudny pliesok

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
fleg
Post subject: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 01.03.2005 - 22:35 #16762
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
kupil som tuto antenu a zostala mi pri jej montazi suciastka v ruke. je to taky pliesok s dvoma otvormi ktoreho funkcia mi nie je jasna. pozeral som stranku vyrobcu ale nejako som na fotkach nic take nevidel. moze mi niekto vysvetlit naco je tento pliesok dobry a aka je jeho funkcia u anteny?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
vasof
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 01.03.2005 - 23:22 #16764
Basic


Joined: Júl 26, 2003
Posts: 62

skus ten pliesok upevnit na ziaric, potom si zmeraj aky zisk ma ta antena bez pliesku a aky s plieskom Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 03.03.2005 - 12:49 #16862
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

pocuj fleg to by si ma ist vratit Very Happy) to je prebytok lebo si moc sporivy Very Happy)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 03.03.2005 - 21:20 #16911
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
tebe sa nikdy nestalo ze si nieco rozlozil a potom zlozil a zostali ti zrazu "nahradne" diely;o)?
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 05.03.2005 - 09:52 #17007
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

ale pre pol rokom som kupil skrinu
a tam bolo tak malo komponentov sroby apod....
ze sme to so susedom zlozili skoro podla navodu a trosku sme setrili
lebo toho podla navodu bolo malo a zostalo toho viac ako polovica Very Happy)
nie si sam nebud smutny... Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 13.03.2005 - 09:59 #17397
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
este si pre istotu overim spravnu polohu pliesku lebo na stranke vyrobcu na fotke pre istotu ziadny pliesok nie je;o).
-------> dufam ze takto a nie takto --------<
resp takto
/
|--------------------------------------
\
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
eXplorer
Post subject: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 13.03.2005 - 13:14 #17414
Majster


Joined: Feb 25, 2003
Posts: 2606
Location: BA,BB
tych anten tu mame viac ale ASMko ziadne pliesky predtym k antenam nedavalo, dostal som ho az k poslednym 2 kusom, tiez som nevedel co s nim Very Happy
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 13.03.2005 - 15:34 #17429
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
no a ako si dal nakoniec ten pliesok? tak ako ja;o)? inak ten pliesok naozaj zlepsil signal v netstumbleri...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
MirecX
Post subject: Re: stela doradus a cudny pliesok  PostPosted: 14.03.2005 - 03:18 #17459
Basic


Joined: Mar 14, 2005
Posts: 4

fleg wrote: ›kupil som tuto antenu a zostala mi pri jej montazi suciastka v ruke. je to taky pliesok s dvoma otvormi ktoreho funkcia mi nie je jasna. pozeral som stranku vyrobcu ale nejako som na fotkach nic take nevidel. moze mi niekto vysvetlit naco je tento pliesok dobry a aka je jeho funkcia u anteny?


Ako popisujes ten tvoj pliesok, tak asi tusim o co ide. Raz som sa tam v robote prechadzal zamyslene po balkone a narazil som hlavou na antenu a uplne vpredu som ohol nejaky pliesok, co vyzeral ako ten co popisujes, takze asi to patri tam.
Ale na hlave robi hrcu riadnu
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)