Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 03.06.2024 - 18:47


2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
dano79
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 20.08.2004 - 22:23 #11008
Basic


Joined: Apr 02, 2003
Posts: 7

cav
kamos mal podobny problem s rusenim mmds v piestanoch (vysielac javorina), stacilo zmenit polarizaciu (otocit antenu) a pomohlo to.
on na to dosie dost skoro rusilo mu to jeho mmds antenu Smile (mal pasi na odraze a piskal zvuk). teraz ma mmds antenu asi 5m do wifi (tusim 14db csat ) a vsetko ma v pohode.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: volali nevolali?  PostPosted: 05.10.2004 - 10:59 #12150
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

NO parada,

Prave mi volali satraci ( velmi rad by som vedel ako sa dozvedeli moje cislo Smile ), ze im NIECO rusi signal, a ze ci prevadzkujem nejake "mikrovlnky", lebo to je pravdepodobny "rusic".
Mam na baraku 10dB vsesmer ,kanal 11. To som zvedavy co zajtra poriesim... A ak to budem nakoniec ja mozno ked prehodim na nizsi kanal tak to zmizne. Ale je dobre vediet veci, ktore sa clovek dozvedel v tomto threade:)
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
kubiik
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 18.11.2004 - 00:13 #12896
Guru


Joined: Jan 24, 2004
Posts: 1685

Takze o co teda nakoniec slo,

Hned na uvod musim napisat, ze komunikacia s chlapikmi ( dvaja tipci vo veku okolo 45 -55 rokov asi tak, dovalili sa na starej skodovke neviem akeho typu, ale sanitky take boli niekedy.. ) zo Satra ( Piestany ) bola uplne v pohode, nemienili robit ziadne problemy Smile. Problem bol ten, ze antena, ktoru mali na baraku mierila presne na moju vsesmerovku ( 10dB H polarizacia z Ferimexu, AP compex 11B+, 11kanal) a mali hlasene rusenie na spodnych 2och vysielacich kanaloch. Mali zo sebou aj nejaky jednoduchsi spektralny analyzator kde bolo vidiet frekv. spektrum, jednotlive kanaly, sila signalov v dB atd.... a dal sa na tom aj tel. signal pozerat:))))

Po tom, co som prehodil kanal na nizsi to bolo uz v poriadku....

Jedine co ma napada bolo, ze ONI musia mat nejake - ako sa pisalo shitne suciasky a filtre , ved som bol na 11tom kanale, aj ked jasne ze sa moj 11mbit signal trochu roztahuje aj do ostatnych kanalov.... Bol by som zvedavy co by im to spravilo, kebyze si to supnem na 13 kanal......

...teraz ficim na 7mom a mam pokoj Smile
 
 View user's profile Send private message ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Miso
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 18.11.2004 - 23:12 #12909
Basic


Joined: Jún 26, 2003
Posts: 270

Ved co sa cudujes.... SATRO je SATRO a k tomu netreba nic dodavat
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pipko23
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 01.02.2005 - 00:16 #15352
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

neviete niekdo ako je to S MMDS v Cechach to uz asi dva roky nepouzivaju kvoli NATO u nas by so to malo rusit niekedy koncom roku ale to neviem na 100% mate niekdo blizsie info.
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 02.02.2005 - 07:51 #15394
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

pokial viem na sloveksku sa MMDS (upc Kabel plus co puzivali frq malo uz davno zrusit potom sa to poresunulo tento alebo aril bud rok )
papap dekoderisti a california Smile
preto som si to nekupil a kukam na satro to ma licenciu a ked bude mat aj zakaznikov spusti kodovanie Smile

no neviem 2.1 .2.3 by sa malo aj pohla ludi z TU SR nieco uvolnit aj pre mobilnu siet 3 -4 generacie.. sakra ako sa to vola ..

som zvedavy ako budu riesit to ty co maju vrtaky na strechach Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 02.02.2005 - 09:21 #15402
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
do roku 2015 sme povinni prejst komplet na digitalne vysielanie (to je posledny termin) cize mmds sa pomaly vyraduje z prevadzky. satro uz myslim vysiela simultanne aj digitalne aj analogovo
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 02.02.2005 - 11:42 #15414
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

hej digital uz bezi ako som si vcera vzsimol tak uz aj vcechach nas na ostro predbehli....
lebo ba zacina len skusobne vysielanie aj to statne kanaly(rozhlas a tv) ale niekde pilot projekt stredne slovensko tam to je uz ostre pokial viem..

no len som zvedavy kedy ta orava vypusti tie slubene Tv s DVB ...ze to ma uz priparavene... som pocul sakra ale neviem najst homepage TVorava fabriky sama orava ale ziadna tranzistorova .....
help...
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
pipko23
13 Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 02.02.2005 - 22:48 #15439
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

slonik wrote: ›hej digital uz bezi ako som si vcera vzsimol tak uz aj vcechach nas na ostro predbehli....
lebo ba zacina len skusobne vysielanie aj to statne kanaly(rozhlas a tv) ale niekde pilot projekt stredne slovensko tam to je uz ostre pokial viem..

no len som zvedavy kedy ta orava vypusti tie slubene Tv s DVB ...ze to ma uz priparavene... som pocul sakra ale neviem najst homepage TVorava fabriky sama orava ale ziadna tranzistorova .....
help...


nerad to hovorim ale orava je uz iba nazov je to taiwan Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
pipko23
13 Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 02.02.2005 - 22:48 #15440
Basic


Joined: Jún 26, 2004
Posts: 113

slonik wrote: ›hej digital uz bezi ako som si vcera vzsimol tak uz aj vcechach nas na ostro predbehli....
lebo ba zacina len skusobne vysielanie aj to statne kanaly(rozhlas a tv) ale niekde pilot projekt stredne slovensko tam to je uz ostre pokial viem..

no len som zvedavy kedy ta orava vypusti tie slubene Tv s DVB ...ze to ma uz priparavene... som pocul sakra ale neviem najst homepage TVorava fabriky sama orava ale ziadna tranzistorova .....
help...


nerad to hovorim ale orava je uz iba nazov je to taiwan Rolling Eyes
 
 View user's profile Send private message  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 03.02.2005 - 08:16 #15459
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

fajn ale je to skoro vsetko taiwan aj to co tu skladali
ale ja xcem WWW stranku nech si mozem pozret co vyrabaju a parametre lebo som bol v palace(tesco zp) a cisto znackovej len orava predajni a predavac mi nevedel opovedat na taku uplne blbu otazku ci mp3 player vie RW lebo to nebolo na krabici sakra ze si mam doniest potom tu vytrinu otvori a odskusa ze on to neskusal
sak to tam ani nemusy byt...(vobec v pslednej dobre predacaci su len nato aby ti to odniesli k pokladni ako tak kukam ...)
idem este ggooglit sakra sak to musi mat homepage
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
slonik
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 03.02.2005 - 08:30 #15462
Ucen


Joined: Okt 20, 2004
Posts: 561

sakra precccccccoooooooo ma tak google tresceeeeeee
Orave ... výrobky z ovčej vlny nábytok ...
aj zoohoo.cz query bola výrobky Orava mp3 player
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
floppy
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 05.02.2005 - 00:57 #15565
Basic


Joined: Mar 03, 2003
Posts: 423
Location: Nitra
Satru konci licensia na MMDS v roku 2006.

Kedze zacali poskytovat u nas v Nitre internet, robia tlaky teraz z inych stran a to z bytoveho druzstva.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
soham
Post subject: RE: 2.4GHz vs MMDS 2.3/2.5GHz  PostPosted: 05.02.2005 - 17:00 #15573
Basic


Joined: Dec 13, 2003
Posts: 47

slonik wrote: ›sakra precccccccoooooooo ma tak google tresceeeeeee
Orave ... výrobky z ovčej vlny nábytok ...
aj zoohoo.cz query bola výrobky Orava mp3 player


www.orava.info...skus tam...mozno ti pomozu Wink
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)