Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 15.06.2024 - 22:51


Porovnanie 5Ghz anten

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Author Message
fleg
Post subject: RE: Porovnanie 5Ghz anten  PostPosted: 09.06.2005 - 18:00 #20420
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
pri 12km spoji mam na 24db csat hp signal 30dbm a hoci sicko odporuca na taketo vzdialenosti 26hp myslim si ze 22hp by stacili urcite. a skusil by som kludne aj 19db hp nabuduce.
na smerove spoje by som daval ale jednoznacne hp vdaka minimalizovanym bocnym a zadnym lalokom (chyta menej sumu=nizsi packetloss).
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: Re: RE: Porovnanie 5Ghz anten  PostPosted: 09.06.2005 - 20:11 #20424
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
Sleyo wrote: ›vela veci mi bolo objasnenych - dakujem za prispevky
hlavne ta vec oznacovania a jednotiek je chaoticka... ale podla toho vzorca co si dal (dBi) tak secko pasuje ako ma - apson pri tych co som si preratal a nasiel v cennikoch.
Este Vas poprosim na Vase odporucanie na konkretnejsi model na dlhe spoje (8 a viac km). Stacia tam tie 35cm resp 24dbi alebo treba vetsi kaliber ?

v mojich starsich prispevkoch si pohladaj vzorec na vypocet utlmu na trase Wink a podla toho vies odhadnut ake anteny potrebujes.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: Re: RE: Porovnanie 5Ghz anten  PostPosted: 09.06.2005 - 21:45 #20432
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
ja vzorcom neverim. jedine comu verim je odstup signalu od sumu a potom uz len spravny odhad;o)
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
stab_
Post subject: RE: Re: RE: Porovnanie 5Ghz anten  PostPosted: 10.06.2005 - 09:16 #20437
Guru


Joined: Dec 22, 2003
Posts: 1101
Location: Košice
ak mas dobrevstupne data, tak sa da vyratat vela veci Smile ale samozrejme, ze prakticke meranie sa neda vypoctom nahradit. vypoccet iba urychli resp. ulahci pracu.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
Page 2 of 2 < 12
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)