Prihlásiť sa Odoslať Novinky :: FAQ :: Rozšírené vyhľadávanie :: Napísali o nás :: Ankety
Main Menu
· Home
· 
· FAQ
· 
· Diskusia
· 











Main Menu
· Domov

Moduly
· AvantGo
· Downloads
· FAQ
· News
· Recommend Us
· Reviews
· Search
· Sections
· Stats
· Topics
· Top List
· Web Links
· Forum

Jazyk
Výber jazykovej mutácie:



The time now is 16.06.2024 - 01:39


mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky

Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Author Message
inder
Post subject: mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky  PostPosted: 24.03.2005 - 09:19 #17969
Basic


Joined: Jan 27, 2005
Posts: 93
Location: Presov sekcov
ma niekto skusenosti z prechodom signalu ponad alebo cez prekazky?
ma to niekto vyskusane?
ak su v ceste 4 bloku a robia prekazku cca 20 metrov vysoku pri 1,6km spoji
pricom prekazka je priblizne v strede.
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger ICQ Number 
Reply with quote Back to top
fleg
Post subject: RE: mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky  PostPosted: 24.03.2005 - 10:25 #17975
Majster


Joined: Feb 05, 2003
Posts: 2686
Location: Topolcany
niekde na nete som kedysik videl skript co ti vedel vyratat fresnelku na zaklade tychto udajov. okrem toho si to mozes podla mna vyratat aj sam...staci ti priblizne vediet vyzarovaci uhol anteny a vzdialenost. odhadom tipujem ze to staci (priblizne 100m vysoku prekazku v strede by podla mna signal mal vediet "preskocit")
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
si
Post subject: RE: mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky  PostPosted: 24.03.2005 - 12:07 #17978
Majster


Joined: Jan 12, 2003
Posts: 4250
Location: /dev/null
treba vyskusat ten spoj postavit a uvidi sa, ale prekazky na trase vedia riadne zneprijemnit zivot (hlavne ak su kovove alebo zmoknu Very Happy )
 
 View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website  
Reply with quote Back to top
EditorPO
Post subject: RE: mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky  PostPosted: 24.03.2005 - 17:57 #17987
Basic


Joined: Aug 24, 2004
Posts: 206
Location: Prešov - Sekčov
Inder: pozri tu http://www.solectek.com/techlib/techpap ... whard.html a tu http://www.radiolan.com/fresnel.html.
Chces zratat spoj Dumbierska - Svaby?
 
 View user's profile Send private message Send e-mail ICQ Number 
Reply with quote Back to top
zok
Post subject: RE: mikrovlnky a ohyb signalu pripadne prechod cez prekazky  PostPosted: 24.03.2005 - 22:55 #17994
Basic


Joined: Feb 04, 2005
Posts: 175
Location: Gan
Mne sa podarilo prejst (700m-1km) cez 2 strechy (skridla atd...) 1 barak a par stromov, 2x konifera 24 oprotisebe a bolo nuz ale jedneho dna to prestalo chodit myslel som ze v tom neco bude tak som to prestaval a nekonec som prisiel nato ze to bolo v APcku Sad mozno by mi to chodilo dodnes Smile
 
 View user's profile Send private message Visit poster's website ICQ Number 
Reply with quote Back to top
Display posts from previous:     
All times are GMT
Post new topic Reply to topic
View previous topic Printable version Log in to check your private messages View next topic
 
Jump to:  

Powered by PNphpBB2 © 2003-2005 The PNphpBB Group
Credits

(C) SKFree 2002-2010: Powered by POSTNUKE. Môžete prebera? naše správy vo formáte XML(RSS)